Hakkımızda

Service Name

Ulusal ve uluslar arası Akreditasyon kurumlarından akredite edilmiş yönetim sistemleri konusunda belge sahibi olmak isteyen kuruluşlara mesleki deneyimleri ile konularında uzmanlaşmış profesyonel kadromuzla 2002 den bu yana Belgelendirme, Danışmanlık ve Eğitim Hizmeti sunmaktayız.

Yönetim sistemleri standartlarını karşılayabilecek pozisyona getirmek ve Yönetim sistemleri konusunda belgelendirilmek isteyen bir şirket ya kendi imkanları ile ya da  yönetim sistemleri konusunda uzman şirketler ile bu hedeflerine ulaşabilirler. Şirketin profesyonel yardım almasındaki amaç daha kısa sürede ve daha verimli bir şekilde yönetim sistemleri belgelerini alabilecek kurumsal yapıya ulaşmaktır. Belgelendirme ve Eğitim firmasının seçimi her zaman şirketler için risk taşımaktadır.  

İşletmemizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni ile Kalite Yönetim Sistemleri Belgelendirme ve Eğitim faaliyetlerindeki gelişimimizi ve farklılığımızı devam eden başarılarımızla sürdüreceğiz. Misyonumuz; ihtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak, kanunlara ve yönetmeliklere uygun davranmak, çevreye duyarlı güvenli çalışma ortamları yaratmak, çevreyi ve doğayı korumak, tüm bu amaçlar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir.

Sistemce, ulusal ve uluslararası sektörde sürdürülebilir kalkınmayı ve kaliteyi ilke edinen öncü bir kurum olarak, faaliyetlerinde insana ve çevreye duyarlı projelerle müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.

 

Faaliyet Konularımız

Referanslarımızdan Bazıları

Client Name
Client Name
Client Name
Client Name
Client Name
Client Name
Client Name
Client Name
Client Name
Client Name
Client Name
Client Name